KRUŠNÉ HORY

Restaurace v Krušných Horách

Boží Dar

DARO

Restaurace Boží Dar Krušné hory

Na čerstvém horském vzduchu pořádně vytráví, ale naštěstí je pro vás po celý den otevřena naše restaurace s širokou nabídkou tradiční české kuchyně i mezinárodních specialit. Doplněnou dlouhým seznamem teplých i studených, alkoholických i nealkoholických nápojů. Srdečně vás zveme na oběd, večeři nebo jen tak k posezení u šálku kávy či sklenky vína.

Celková kapacita stylově zařízené restaurace je 50 osob. Klidnější prostředí nabízí útulný salónek s TV pro 16 lidí, vhodný i pro nejrůznější soukromé oslavy.

HRANICE

Restaurace Boží Dar Krušné hory

Zveme vás na poctivou českou kuchyni a náležitě ošetřenou hladinku plzeňského piva do naší samoobslužné restaurace Hranice.
Restaurace s barem se nachází v samém srdci Krušných hor v Božím Daru. Pro rodiny s dětmi, zbloudilého běžkaře i výletníky s pejskem. Všichni jste vítáni, tak se u nás posaďte, najezte a buďte boží (jako náš výhled).

Horní Blatná

Faustův Dvůr

Dokonalá kombinace chutí

Nekuřácký restaurant Faustův Dvůr je skutečným magickým místem. Najdete jej v Horní Blatné a rozhodně na něj nezapomenete. Zůstane vám v paměti především díky lahodné moderní gastronomii ve francouzském stylu a i díky svému názvu nebo originálním prostorům z barokního období.

Kapacita našeho Restaurantu 57 míst k sezení. V hlavní části se nachází 26 míst, v prostorách pasáže 13 a salonek se pyšní 18 místy

Ať už se k nám chystáte na romantickou večeři ve dvou, nebo v hojnějším počtu s přáteli, doporučujeme rezervaci předem.

Přeji Vám u nás příjemně strávené chvíle a dobrou chuť.